Закон

Противники 80 км/год по Києву опублікували звернення до влади

Ряд організацій виступають проти того, щоб дозволити автомобілістам їздити із швидкістю 80 км/год .

Не всі в Києві підтримують збільшення дозволеної швидкості до 80 км/год .facebook.com/saferoadsua

Читай також: У Києві хочуть збільшити дозволену швидкість: з’явилася петиція

Ряд громадських організацій закликали Київраду не підвищувати дозволену швидкість руху до 80 км/год на окремих вулицях столиці.

Під цією заявою підписалися Центр демократії і верховенства права, ОО Vision Zero, Асоціація велосипедистів Києва, Автоакадемія водійської майстерності.

Представники цих організацій вважають, що підвищення швидкості в місті має відбуватися виключно після проведення відповідної оцінки та експертизи з наступним публічним обговоренням нововведень.

“Поспішне прийняття такого рішення неминуче призведе до негативних наслідків“, – йдеться в заяві активістів.

Збільшення дозволеної швидкості до 80 км/год, на думку авторів заяви, погіршить безпеку пішоходів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту і самих автомобілістів., тоді як “навіть і без цього підвищення ситуація з безпекою на київських вулицях є трагічною“, за даними поліції, в 2017 році у ДТП в Києві загинули 180 людей, що на 51% більше, ніж у попередньому.

Автори звернення нагадують, що Купап дозволяє безкарно перевищувати швидкість на 20 км/год. У зв’язку з цим фактичне обмеження швидкості на проспектах і вулицях столиці у разі прийняття такого рішення становитиме 100 км/ч.

Вони закликають Київрада відкласти прийняття рішення до змістовного вивчення питання; застосувати індивідуальний підхід до кожної вулиці, а не приймати “пакетне“ рішення; провести консультації з експертами, науковцями, представниками громадських організацій, Нацполицией і Мінінфраструктури.

Нагадаємо, з 1 квітня в Києві планують збільшити дозволену швидкість до 80 км/год на 22 дільницях.
 

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close