Закон

Стало відомо, коли в Києві можна буде їздити 80 км/год

У КМДА не проти збільшити дозволену швидкість на певних ділянках доріг замість нинішніх 50 кілометрів на годину.

У Києві хочуть збільшити дозволену швидкість depositphotos.com

Департамент транспортної інфраструктури КМДА підтримує збільшення дозволеної швидкості до 80 км/год на певних дільницях у Києві. Про це заявила прес-секретар департаменту Ганна Голосинская, передає 5 канал.

Читай також: Де буде діяти обмеження швидкості 50 км/год

Представник влади зазначила, що обмеження швидкісного режиму виправдано в центрі міста, “а там, де немає пішоходів, – це нелогічно“.

“Тому ще до появи петиції департамент ініціював проект рішення про те, щоб збільшити на певних ділянках руху швидкість до 80 кілометрів на годину “, – заявила вона.

Читай також: Нові ПДР і права: що з 1 січня змінилося для водіїв

Активісти теж не проти збільшення швидкості на окремих дорогах в місті, але за умови, що ці шляхи будуть спеціально обладнані.

За словами голови ГО Traffic Challenge Ольги Дробишевої, в Європі такі вулиці є скрізь, але вони зроблені так, щоб люди їх фізично не могли перейти, щоб повністю виключити ймовірність ДТП з пішоходами.

“Якщо у нас в Києві говорять про проспекті Перемоги, то ця артерія ніяк не відгороджена від людей “, – зазначила Дробишева.

За даними ЗМІ, вже з 1 квітня 2018 року в Києві змінять швидкісний режим на 20 дільницях, але де саме – представники КМДА поки що не кажуть.

Раніше на сайті КМДА зареєстрували петицію з вимогою збільшити дозволену швидкість. З необхідних 10 тисяч підписів на момент публікації є 8608.

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close