Закон

Максимум по місту тепер 50 км/год: набули чинності нові ПДР

Міняйте звички: з 1 січня 2018 року в межах населеного пункту дозволено рухатися зі швидкістю 50 км/год.

В Україні в населених пунктах обмежили швидкість 50 км/год depositphotos.com

З 1 січня 2018 року максимально дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах знижена з 60 км/год до 50 км/год.

Читай також: Де буде діяти обмеження швидкості 50 км/год

Відповідна постанова Кабміну №883 від 10 листопада 2017 року було опубліковано в газеті Урядовий кур’єр і вже вступило в силу.

Зниження максимального порогу з 60 до 50 км/год, на думку авторів нововведення, буде сприяти значному підвищенню рівня безпеки дорожнього руху і в кінцевому підсумку – збереження життя людей.

Відзначається, що на сьогоднішній день в більшості країн Євросоюзу дозволена швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах становить не більше 50 км/год, а в окремих пунктах – 30 км/ч. Таким чином, прийняття акта дозволить наблизити національне законодавство до законодавства Європейського Союзу.

Також зазначимо, що обмеження 50 км/год діє не скрізь.

Як ви ставитеся до обмеження швидкості з 60 до 50 км/год?

 

Раніше повідомлялося, що у МВС збираються ввести ряд нововведень у роботі сервісних центрів в 2018 році, включаючи надання можливості замовляти індивідуальні номерні знаки в режимі онлайн і створення персонального кабінету для водія авто.

Дивись також: В МВС опублікували ПДР в стилі жуйки Love is

Нагадаємо також, що в листопаді 2017-го Кабмін вніс зміни в Правила дорожнього руху, передбачивши перевага рухаються по колу автомобілів на перехрестях з круговим рухом.

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close