Закон

У МВС розповіли про нововведення в 2018 році

МВС збирається запровадити онлайн-замовлення номерних знаків кабінет водія в 2018 році .

Сервісні центри МВС розширять список послуг МВС

У МВС збираються ввести ряд нововведень у роботі сервісних центрів в 2018 році, включаючи надання можливості замовляти індивідуальні номерні знаки в режимі онлайн і створення персонального кабінету для водія авто. Про це на своїй сторінці в Facebook написав начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Читай також: Де буде діяти обмеження швидкості 50 км/год

“У 2018 році заплановані наступні нововведення: онлайн-запис на одержання послуг і здачі іспитів в СЦ МВС, онлайн-замовлення індивідуальних номерних знаків, введення персонального діджитал-кабінету власника авто, відеофіксація практичних іспитів на отримання водійського посвідчення, співпраця з ЦНАП (з’явиться ще більше фронт-офісів) та інше”, – написав він.

Підводячи підсумки 2017 року, Криклій зазначив, що на сьогодні в Україні функціонують 50 сервісних центрів МВС, в яких з початку року було проведено понад 1,2 млн реєстраційних операцій. Крім них, у цьому році розпочали свою роботу також мобільні сервісні центри.

Читай також: В Україні скасували акцизний податок на електромобілі

“У 2017 році тут було проведено 1 млн 287 тис. 836 реєстраційних операцій, вперше видано 352 тис. 840 посвідчень водія, виявлено 1124 авто з зміненими або підробленими номерами та 226 викрадених транспортних засобів”, – відзвітував він.

Він також зазначив, що ряд запланованих нововведень вже заробив у 2017 році. “Серед нововведень: була введена фотофіксація під час проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, почали видавати міжнародні водійські права, запровадили сервіс перевірки документів для подорожі за кордон на авто, тепер у сервісних центрах МВС можна замовити онлайн та отримати довідку про несудимість. Важливо! Були впроваджені нові тести з ПДР. Перед введенням їх вперше винесли на громадське обговорення, в якому взяли участь 10 тис. 706 осіб. Експертною групою було опрацьовано 3 500 відгуків і внесено 800 поправок. Всі питання викладені у відкритому доступі на сайті Головного сервісного центру МВС, а також там працює онлайн-тренажер, за допомогою якого можна безкоштовно і нескінченну кількість раз перевіряти свої знання. За 5 місяців роботи сервісу ним скористалися понад 1 млн разів”, – констатував він.

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close