Закон

В Україні пропонують змінити правила дорожнього руху

Кабмін вже затвердив зміни.

Українців чекають більш жорсткі штрафи globalphoto

Уряд схвалив пропозицію Міністерства внутрішніх справ обмежити максимальну швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах з 60 до 50 км/год. Відповідне рішення Кабмін прийняв на засіданні в п’ятницю, повідомляється на сайті МВС.

Читай також: МВС запропонувало видавати перші водійські права тільки на два роки

Також уряд схвалив законопроект про радикальне посилення покарання за порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння.

Зокрема, пропонується посилити кримінальну відповідальність за порушення ПРАВИЛ дорожнього руху, вчинене в стані алкогольного сп’яніння чи іншого сп’яніння, що спричинило нанесення тілесних ушкоджень або людські жертви. За таке порушення, якщо воно спричинило тілесні ушкодження середньої тяжкості, пропонується встановити відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.

В Украине предлагают изменить правила дорожного движения

Нові правила МВС

За таке саме порушення, якщо воно спричинило нанесення тяжких тілесних ушкоджень або загибелі людини, МВС пропонує ввести відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від семи до 12 років з позбавленням права керування транспортними засобами на строк від п’яти до 10 років.

Крім того, в кілька разів збільшуються розміри штрафів за ряд адміністративних правопорушень. Зокрема, за перевищення максимально дозволеної швидкості руху більш ніж на 50 км /год встановлений штраф 3400 гривень (досі штраф за це правопорушення було 510 гривень). За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф 3400 гривень і передбачити можливість позбавлення права керування транспортним засобом на строк до шести місяців.

У 20 разів збільшується розмір штрафу за керування транспортним засобом без права на керування – він складе 10 200 гривень, а за повторне порушення – 40 800 гривень. Особи, позбавлені права керування, порушивши закон, будуть платити штраф у розмірі 20 400 гривень, а за повторне вчинення цього порушення протягом року – 40 800 гривень.

Найближчим часом пакет документів буде переданий у Верховну Радийу.Джерело: https://censor.net.ua/p462344

Нагадаємо, раніше Аваков анонсував зміни в правила дорожнього руху.

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close