Закон

Будьте обережні: у Києві з’явилися мисливці на японські автомобілі

У столиці працює банда гастролерів.

Автозлодії news.pn

Як повідомляє AUTO-Consulting, влітку в Києві активізувалися крадії, що спеціалізуються на японських марках авто. Автомобілі викрадають в “один дотик“ і навіть при наявності штатної або додаткових сигналізацій. За останні кілька днів були викрадені кілька Mazda6 в різних районах міста, а також Toyota RAV4 і Honda CR-V. Притому, крадії полюють за дуже свіжими авто 1-2 років.

Читай також: Стало відомо, які автомобілі найчастіше викрадають в Україні

Як відзначають експерти, швидше за все, в столиці працює банда “гастролерів“, на озброєнні якої є “граббер“, заточений саме під ці моделі автомобілів. Також у злочинців явно налагоджений канал збуту викрадених авто та їх легалізація.

У зв’язку з цим, власникам перерахованих марок потрібно бути дуже уважними і не залишати авто на потенційно небезпечних майданчиках. Незаконні заволодіння автотранспортом, в основному, здійснювалися з прибудинкових територій. Також варто приділити увагу і додаткового захисту авто. Такі системи зараз є на ринку, які якщо не врятують від угону, то хоча б допоможуть виявити місце відстою автомобіля.

Крім того, можна оснастити автомобіль і системою, в комплект якої входить і силова захист групою швидкого реагування. По крайней мере, до тих пір, поки цю банду не нейтрализируют. Рано чи пізно, навіть самі хитрі викрадачі трапляються. AUTO-Consulting вже розповідав, як у Києві знешкодили кілька банд, що спеціалізувалася на викрадення авто преміум класу.

Дивись також – Вкрасти за 60 секунд: як злодії знімають фари з Porsche:

Будьте осторожны: в Киеве появились охотники на японские автомобили

Будьте осторожны: в Киеве появились охотники на японские автомобили

Як злодії знімають фари з Porsche Cayenne за 60 секунд 0:00 / 01:38

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close