Закон

Стало відомо про аферу з поліцейськими автомобілями

Поліцейські лагодять авто за свої власні гроші.

Розбиті Приусы facebook

Аферу МВС зі страховками для поліцейських Toyota Prius описала на свій сторінці у ФБ юрист Ганна Маляр.

Читай також: Перший пішов: в Україні розбили новий поліцейський кросовер

За її словами, всі Тойоти-Приусы не застраховані. Але на самому початку реформи їх було застрахували в СК Україна, яка на момент страхування вже півтора року не виплачувала за своїми зобов’язаннями і вже тоді мала тисячі скарг застрахованих осіб в МТСБУ та судів.

За умовами договору, складеного між МВС і СК Україна, 300 патрульних автомобілів застрахували на рік. Страховий платіж за один транспортний засіб становила 910,1 грн, загальна вартість страхування — 273 тис. грн. Але 30 квітня 2015 (тобто до укладення договору) АТ СК Україна була позбавлена ліцензії на здійснення угод, а з 4-го червня 2015 були анульовані всі ліцензії СК Україна.

Автогосподарство ГУ МВС України в місті Києві 23 червня уклало договір страхування за результатами тендеру. Інші страхові компанії на цьому тендері пропонували вартість значно нижче (від 485 грн за авто), але їх пропозиції відхилили. Зате обрали на тендері ціну 910 грн за авто і компанію, яка вже не виплачувала гроші клієнтам і була фактично банкрутом. Тобто 273 000 грн. з бюджету пішли, а поліцейські лагодять авто за свої власні гроші.

Дивись також – У Києві крадії розбили патрульний автомобіль:

Стало известно об афере с полицейскими автомобилями

Стало известно об афере с полицейскими автомобилями

У Києві зловмисники розбили патрульний автомобіль 0:00 / 01:23

Нагадаємо, 17 грудня повідомлялося, що Україна уклала договір з Японією на закупівлю 635 автомобілів спеціального призначення з гібридною силовою установкою Mitsubishi Outlander PHEV.

4 квітня в порт Чорноморськ були доставлені 635 Mitsubishi Outlander PHEV, потім автомобілі отримали київські поліцейські.

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close