Закон

Сервісні центри МВС запускають масштабний буккросинг за УкраинеПресс-реліз

“Візьми. Принеси. Почитай. Передай.” – тепер саме такий заклик зустрічає клієнтів нових сервісних центрів МВС, які чекають реєстрації або перереєстрації автомобілів.

Сервісні центри МВС, що прийшли на зміну корумпованим і застарілим МРЕВ, запускають буккросинг у своїх залах обслуговування. За останній рік в роботі центрів були реалізовані десятки нововведень. Послугами сервісних центрів МВС вже скористалися понад 4 мільйони українців, і щодня клієнти проводять в їх стінах від 20 хвилин до 2-3 годин.

Буккросинг – традиція залишати книги на спеціальних полицях в громадських місцях, щоб незнайомці могли їх прочитати або навіть забрати собі, натомість залишивши свою улюблену книгу. Він вже став досить популярний у великих українських містах, але в той же час у багатьох областях про нього ще навіть не чули. Державна установа вперше популяризує подібну ініціативу по всій країні – від столиці до віддалених міст.

Результати соціологічних досліджень свідчать про те, що більше половини дорослого населення України вважає, що читає недостатньо. Буккросинг – акція сервісних центрів МВС, покликана допомогти виправити цю тенденцію. Тепер жителі Прилук і Бахмута, Сєвєродонецька та Броварів, Ужгорода та Черкас отримають доступ до мотиваційної бізнес-літератури, кращих творів сучасних українських письменників, зарубіжної літератури та оригінальним дитячим книгам.

Перший збір книг провели співробітники сервісних центрів МВС і видавництва, які підтримали нововведення Головного сервісного центру МВС. Ініціативу вже підтримали видавництва “Основи”, “Фоліо”, “Наш Формат”, “Книголав”, “Клуб Сімейного Дозвілля”, “Nebo BookLab Publishing”, “Школяр”.

Сервисные центры МВД запускают масштабный буккросинг по УкраинеПресс-релиз

Найактивніше книги передаються в сервісні центри МВС у невеликих містах і на Сході країни, де доступ до сучасних видань часто обмежений. Завдяки цьому не тільки клієнти центрів, але і їх співробітники отримають доступ до актуальних книжковим новинкам і зможуть обмінюватися літературою всередині колективу.

На даний момент в Україні функціонує вже 18 оновлених сервісних центрів МВС. До кінця року планується відкрити 50 і кожен – з буккросинг-полицею. Сервісні центри МВС закликають громадян й інші видавництва приєднатися до всеукраїнського обміну книгами: як це зробити, можна дізнатися на сайті hsc.gov.ua або за телефоном 044-290-19-88.

Бабур

Related Articles

Back to top button
Close
Close