Закон

Нові правила руху на перехрестях: думка юриста

Новий закон призвів до плутанини на дорозі.

Перевагу отримують автомобілі, які вже рухаються по колу zvon4ekova.livejournal.com

Закон про єдиному правилі проїзду перехресть з круговим рухом привело до плутанини на дорозі. Про це в коментарі Голос UA повідомив юрист Володимир Караваєв.

За його словами, тепер одна частина водіїв їздить за законом, а інша частина водіїв за правилами. Але оскільки юридичний статус закону вище, ніж постанова Кабміну, то суддя при розгляді справи і визначенні винних у ДТП буде враховувати, хто їхав за законом, а хто за правилами дорожнього руху. Швидше за все, суддя буде займати сторону того, хто їхав за законом, вважає юрист.

Читай також: Українці будуть платити транспортний податок по-новому

Як стверджує Караваєв, органи місцевого самоврядування повинні займатися розміщенням знаків та інформуванням громадян про нове правило проїзду перехресть з круговим рухом. Приміром, у Києві є 3 перехрестя, на якому водії маршруток їдуть по старому, а водії намагаються їхати по – новому. В результаті виникають аварійні ситуації.

Читай також: В Україні запровадили нові штрафи для героїв парковок

Також експерт зазначив, що даний закон суперечить сам собі. Адже депутати голосували за цей закон, так як це загальноприйнята норма у Європі. Але коли в Європі вводилося це правило, у них під нього розвивалася інфраструктура. У нас же цього не робили і тепер ми в недорозвинену інфраструктуру намагаємося впровадити європейську правило. В результаті на дорогах почалися плутанини.

Нагадаємо, 4 квітня Верховна Рада України ввела єдині правила перетинання транспортними засобами перехрестя, де організовано круговий рух. Закон вже затвердив президент України Петро Порошенко. Згідно із законом перевагу в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається автомобілям, які вже рухаються по колу.

Дивись також – Поліцейські в Запоріжжі переїхали жінку:

Новые правила движения на перекрестках: мнение юриста

Новые правила движения на перекрестках: мнение юриста

Поліцейські в Запоріжжі переїхали жінку 0:00 / 05:37

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close