Закон

Українці будуть платити транспортний податок по-новому

Скільки доведеться заплатити за дорогі автомобілі .

Скільки доведеться заплатити за дорогі автомобілі Bizool.ru

Як пише бізнес ресурс UBR.ua збільшення розміру мінімалки до 3,2 тис. гривень спричинило за собою збільшення розміру податків, які доводиться платити українцям. Серед них і податок на розкішні авто. Зокрема, власники дорогих автомобілів, вартість яких перевищує 1,2 млн гривень, а рік випуску не раніше 2012 року, отримають з податкової повідомлення про необхідність сплати податку в розмірі 25 тис. гривень.

Читай також: Верховна Рада відхилила законопроект про легалізацію еврономеров

Зазначимо, що платниками транспортного податку є як юридичні, так і фізичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні власні легкові автомобілі.

Читай також: У Раді запропонували звільнити електромобілі від податків

У той же час, у зв’язку з зростанням мінімалки, в 2017 році змінюється розрахункова середньоринкова вартість авто для такого оподаткування. В першу чергу, знижений поріг, раніше він становив 750 мінімальних зарплат, то тепер вдвічі менше — 375 мінімалок.

Відповідно, на 1 січня мінімальна зарплата в 2016 році становила 1378 грн і платити податок зобов’язані були ті, вартість авто у яких перевищувала 1,0335 млн грн. Після нововведень, порогова сума зросла до 1,2 млн грн.

Дивись також – Киянин намалював ДТП, щоб отримати страховку:

Украинцы будут платить транспортный налог по-новому

Украинцы будут платить транспортный налог по-новому

Бог фотошопу: киянин намалював ДТП, щоб отримати ст… 0:00 / 13:41

vasylkomagic (редактор Авто)

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close