Закон

МВС опублікувало нові білети з ПДР і запрошує їх тестувати

На офіційному сайті Головного сервісного центру МВС можна протестувати нові екзаменаційні квитки.

В Україні тестують нові білети з ПДР depositphotos.com

У МВС планують ввести нові екзаменаційні квитки за правилами дорожнього руху. 2 березня вперше в Україні тестову версію цих квитків винесли на громадське обговорення. В оцінюванні може взяти участь кожен.

Читай також: Відеофіксація порушень ПДР: карта відеокамер Києва

Близько 2500 питань з ПДР були розроблені експертною групою, в яку увійшли представники профільних організацій щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації водіїв, фахівці громадських організацій профільного напрямку і співробітники Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ.

“Основна мета – виключити логічні помилки, а також сформувати квитки у відповідності з категоріями водійських посвідчень“, – повідомляє прес-служба відомства.

У МВС хочуть зробити процес змін максимально прозорим. Представники міністерства запевняють, що готові прислухатися до всіх порад.

Тестова версія буде відкрита на сайті протягом місяця. Щоб залишити відгук або пропозицію, необхідно зайти на сайт і пройти тест з обраної категорії (для цього потрібно натиснути на відповідний банер праворуч).

Читай також: Поліція хоче посилити правила: перевіряти водіїв без свідків і садити п’яних на добу

Після кожного квитка є кнопка “Маю пропозицію до питання“, з допомогою якої в онлайн-форми можна залишити свої коментарі.

МВД опубликовало новые билеты по ПДД и приглашает их тестировать

Приклад онлайн-тесту на знання ПДР hsc.gov.ua

Після тестування і аналізу усіх пропозицій та листів експертна група внесе корективи і запустить в дію нові екзаменаційні квитки.

Перший заступник директора Головного сервісного центру МВС Сергій Гончаров зазначив, що зміни очікуються також і в практичній площині здачі іспитів – впровадження відео-та фотофіксації для прозорості процедури.

Нагадаємо, що нещодавно сервісні центри МВС вперше організували видачу водійських посвідчень міжнародного зразка.

 

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close