Закон

Одного з головних антикорупціонерів впіймали п’яним за кермом – ЗМІ

Заступник голови НАПК Руслан Радецький запевняв, що не пив і всіляко затягував час, спілкуючись з патрульними.

Чиновника з НАПК патрульні затримали в Києві obozrevatel.com

У Києві затримали заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПК) Руслана Радецького за водіння в нетверезому вигляді, однак незабаром відпустили нібито через відсутність доказів.

Інцидент стався пізно увечері 7 лютого, коли Радецький на своєму Subaru XV виїжджав зі стоянки на вулиці Дружби народів у Печерському районі столиці. Відео опублікував Оглядач тільки сьогодні, 16 лютого.

Дивись також: Неадекватний водій накинувся з ножицями на патрульних

На шестиминутном відео видно, що Радецький в присутності свідків тягне час і всіляко відмовляється пройти огляд на стан алкогольного сп’яніння. Коли ж патрульні повідомляють йому про складання відповідного протоколу, обурюється, що “відмови не було“, і він просто “говорив з дружиною“.

У відповідь на зауваження патрульного, що у нього є всі симптоми алкогольного сп’яніння (сильний запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння очей і невиразна мова), Радецький обурюється, повторюючи фразу: “Та ти шо?! Ви лікар?“

Одного из главных антикоррупционеров поймали пьяным за рулем - СМИ

Одного из главных антикоррупционеров поймали пьяным за рулем - СМИ

Одного з головних антикорупціонерів України спіймали пья… 0:00 / 06:09

Справа Радецького розглянуть у Печерському районному суді столиці. За інформацією джерела, на судовому засіданні член НАПК надасть довідку з наркологічного диспансеру, яка нібито підтвердить його тверезість.

Нагадаємо, що Національне агентство з запобігання корупції не виявило порушень при купівлі депутатом з фракції БПП Вадимом Денисенком автомобіля ВМW Х5.

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close