Закон

Поліція затримала банду автограбіжників

Злочинці вважали за краще “працювати” на трасах.

Поліція затримала банду автограбіжників npu.gov.ua

Оперативники рівненського карного розшуку затримали п’ятьох членів організованої злочинної групи, які займалися розбоями на трасах 13 областей, переважно на заході України.

Читай також: Викрадачів елітних кросоверів зловили в Києві

Вони нападали на автомобілі водіїв, які зупинилися на нічліг на освітлених організованих майданчиках. Грабіжники різали колеса, битою вибивали скло і забирали гроші, телефони, планшети та інші цінні речі. “Більшість розбійних нападів здійснювалися протягом 30-40 секунд, що не давало можливості пасажирам прийти в себе, а охороні захистити“, – розповів начальник рівненської поліції Сергій Князєв.

Діяльність банди координувалася злодієм в законі Георгієм Лобдженидзе (Куцу). Безпосередньо нападів керував кримінальний авторитет Іраклі Ткебучава.

Полиция поймала банду автограбителей

Полиция поймала банду автограбителей

Поліція затримала банду автограбіжників 0:00 / 06:23

Читай також: Активісти склали карту улюблених автокрадіями районів Києва

Частина злочинців були вихідцями з Донецької та Луганської областей і, за попередньою інформацією, брали участь у незаконних збройних формуваннях на окупованих територіях.

В даний час відомо про 48 кримінальних злочинах, вчинених групою, 13 з яких – на території Рівненської області. Також учасники можуть бути причетні до скоєння ще 35 аналогічних злочинів на території України, вчинені протягом липня-серпня 2016 року.

Читай також: Поліція знайшла викрадений Range Rover губернатора Дніпропетровщини

Раніше повідомлялося, що в Києві активізувалися автозлодії. Грабують машини вже на парковках за допомогою кодграббера, причому за лічені хвилини, закриваючи за собою двері. Полюють в основному на гроші, які легко можна сховати, а документи та інші непотрібні їм речі викидають.

Дивіться також відео про статистику угонів за половину 2015 року:

Полиция поймала банду автограбителей

Полиция поймала банду автограбителей

Київ. Статистика викрадень за 6 місяців 2015 року, 0:00 / 00:41

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close