Закон

Активісти склали карту улюблених автокрадіями районів Києва

Лідерство за кількістю викрадень тримають Позняки та Академмістечко.

Позняки та “Академмістечко” стали улюбленими місцями автовикрадачів depositphotos.com

Активісти-автолюбителі склали карту викрадень в столиці за липень і початок серпня. Як з’ясувалося, найчастіше викрадають авто в районі станції метро Академмістечко і на Позняках, звідки ближче всього до виїздів з столиці, пишуть Вести.

Читай також: У заступника міністра викрали Infiniti в Києві

“Ми помітили, що машини викрадають приблизно в одних і тих же місцях, і вирішили скласти карту угонів на допомогу київським автолюбителям, — розповів активіст інтернет-спільноти Київ Оперативний Іван Сергієнко. — Ми орієнтувалися на зведення поліції та особисті спостереження. За нашою інформацією, за липень у Києві було викрадено більше 50 авто. Але це, як ми думаємо, далеко не повна інформація. Знайшли з них тільки два — Range і Infiniti. Думаю, господарі заплатили кому треба і їм сказали, де стоять машини“.

Активисты составили карту любимых автоугонщиками районов Киева

Карта викрадень в столиці vesti-ukr.com

Читай також: Викрадений позашляховик Range Rover знайшли у столиці

Але судячи за щоденними зведеннями поліції Києва, викрадень ще більше. Так, у липні в поліцію надійшло понад 100 звернень про зникнення авто.

“Після того як будуть підведені остаточні цифри за липень, можна сказати, скільки викрадень було насправді. Адже частина машин, як з’ясовується пізніше, забирають, наприклад, евакуатори за неправильну парковку“, — розповіла речник поліції Києва Оксана Блищик.

Читай також: У Львові викрадачі напоїли охорону салону і викрали Skoda

Раніше повідомлялося, що в Києві активізувалися автозлодії. Грабують машини вже на парковках за допомогою кодграббера, причому за лічені хвилини, закриваючи за собою двері. Полюють в основному на гроші, які легко можна сховати, а документи та інші непотрібні їм речі викидають.

Дивіться також відео про статистику угонів за половину 2015 року:

Активисты составили карту любимых автоугонщиками районов Киева

Активисты составили карту любимых автоугонщиками районов Киева

Київ. Статистика викрадень за 6 місяців 2015 року, 0:00 / 00:41

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close