Закон

Офіційно: В Україні знизилися акцизи на старі авто

Закон вступив в силу без президентських поправок.

Старі автомобілі подешевшають

1 серпня набув чинності закон про зниження ставки акцизу на вживані транспортні засоби. Відповідний документ народні депутати підтримали 31 травня 227 голосами, а президент України підписав його 4 липня.

Читай також: Будь у курсі: закон про зниження акцизу на старі авто запрацює без поправок

Закон передбачає, що пільгові умови ввезення автомобілів поширюються на осіб, які ввозять для власного використання або в інтересах інших осіб за договорами купівлі-продажу, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, іншими господарськими, цивільно-правовими договорами або за рішенням суду, не більше одного автомобіля на рік.

При цьому протягом періоду дії Закону (до 31 грудня 2018 року) можливий ввезення на пільгових умовах не більше трьох автомобілів на одну особу.

Читай також: Нардеп розповів про майбутнє Закону про зниження акцизів на авто

У разі відчуження (в тому числі перепродажу) протягом 365 днів з дня реєстрації транспортних засобів, при ввезенні яких були застосовані знижені ставки акцизного податку, платник податків зобов’язаний сплатити акцизний податок за стандартним (підвищеним) ставками, передбаченими Податковим кодексом.

Законом передбачено тимчасово, до 31 грудня 2018 року, знизити ставки акцизного податку на легкові автомобілі, моторні транспортні засоби, призначені головним чином для перевезення людей. Конкретні ставки акцизу залежать від виду транспортного засобу і потужності його двигуна.

Читай також: Савченко про зменшення акцизів на автомобілі: Всі були в шоці, як це сталося

Знижені ставки акцизного податку, не будуть застосовуватися для легкових автомобілів, якщо вони мають походження з РФ або ввозяться з території РФ і/або з окупованої території України; вироблені до 1 січня 2010 року; ввозяться на митну територію України у кількості більше одного легкового автомобіля протягом календарного року.

Дивіться відео про введення нових акцизів на вживані авто:

Официально: В Украине снизились акцизы на подержанные авто

Официально: В Украине снизились акцизы на подержанные авто

Акциз на імпорт б у автомобілів тимчасово знизили 0:00 / 00:38

 

 

Раніше ми розповідали, які авто стане вигідніше купувати після зниження акцизів.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close