Закон

Омелян анонсував “крутого керівника” Укравтодору

Міністр сподівається на менеджера з західної компанії.

Омелян чекає нове “круте” руководмтво Укравтодору

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що переможцем конкурсу на посаду голови Укравтодору може стати менеджер з закордонним досвідом роботи

Читай також: Керівника Укравтодору звільнили

“Сподіваюся, у серпні ми отримаємо крутого керівника із великим досвідом роботи на Заході. Якщо все пройде успішно, це буде приємна несподіванка для багатьох, а для корупціонерів це буде неприємна несподіванка“, — розповів в інтерв’ю України Володимир Омелян.

У разі успішної роботи нового керівника, він пообіцяв розповісти, хто його порекомендував. “Це теж буде приємним сюрпризом“, — резюмував Омелян.

Читай також: Прем’єр-міністр пообіцяв 18 мільярдів гривень на ремонт доріг

Примітно, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував перевірку всіх дорожніх організацій на предмет використання коштів, виділених на автодороги.

“Я передаю привіт усім дорожнім структур з тим, що восени ми перевіримо абсолютно все. Виберемо три, п’ять, сім об’єктів, перевіримо все, що було фактично зроблено, замовимо спеціальні експертизи, знайдемо всі фірми, куди ви перераховували кошти. Якщо ми знайдемо, що якісь кошти були переведені в готівку, вимиті, будете сидіти. Тому краще працюйте. Зараз липень місяць і я попереджаю, і ця інформація буде публічною“, — сказав Гройсман, відкриваючи засідання уряду.

Дивіться виступ Гройсмана:

Омелян анонсировал "крутого руководителя" Укравтодора

Омелян анонсировал "крутого руководителя" Укравтодора

Уряд витратить 18-19 млрд грн на дороги 0:00 / 02:26

Читай також: Міністр: 90% доріг в Україні знаходяться в безнадійному стані

Нагадаємо, раніше екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що в поточному році уряд планує відремонтувати та побудувати 1700 км доріг, що становить близько 10% протяжності всіх автомобільних трас нашої країни.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close