Закон

Українські водії стали менше порушувати правила

За даними порталу AUTO.RIA, 38% водіїв стали менше порушувати ПДР після появи патрульної поліції.

Водії запевняють, що порушувати стали рідше liga.net

Портал AUTO.RIA провів опитування серед своїх користувачів, щоб дізнатися, як змінилася ситуація на дорогах в містах, де вже працює патрульна поліція.

Читай також: Будь у курсі: як змінилися штрафи за п’яне водіння

Згідно з опитуванням, 85% респондентів вказали, що в їх містах вже працює поліція. Половина з опитаних відповіли, що вже встигли зіткнутися з патрулями. 28% зазначили, що задоволені їх роботою. А ось 21% – не задоволені новими патрулями. Друга половина респондентів поки не зустрічалася з ними на дорогах.

Відзначається, що 38% водіїв стали менше порушувати правила дорожнього руху після появи патрульної поліції. А ось 6%, навпаки, стали порушувати більше.

Читай також: Включаємо самодисципліну: Аваков розповів про пілотної роботі камер відеофіксації

У свою чергу, намагаються ніколи не порушувати правила 45% водіїв. Чверть учасників опитування може порушити, але тільки якщо дуже поспішають, а третина респондентів регулярно порушують дрібні незначні правила.

В більшості, намагаються не порушувати правила ті водії, які отримали водійські права менше року тому. А дрібні порушують правила ті, у кого водійське посвідчення вже 5-10 років.

Найпопулярнішим порушенням серед українських автомобілістів, за даними опитування, є непристебнуті ремені безпеки. Це порушення, як саме часте, вказали 60% респондентів. Ще 46% перевищують обмеження швидкості, а 45% розмовляють за кермом з телефоном в руці. Більше третини водіїв порушують правила зупинки та стоянки, а чверть не дотримується вимог дорожніх знаків і розмітки.

Читай також: Відеофіксація порушень ПДР: карта відеокамер Києва

До речі, 36% учасників опитування зазначили, що за останні півроку вони перестали давати хабарі. А майже половина відповіли, що не давали хабарі і раніше. Близько 15% зізналися, що ще намагаються “вирішувати питання на місці“.

Раніше повідомлялося, що в Україні змінять квитки по здачі ПДР.

Дивіться відео про нові штрафи:

Украинские водители стали меньше нарушать правила

Украинские водители стали меньше нарушать правила

Верховна Рада україни ратифікувала нові штрафи 0:00 / 00:41

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close