Закон

Аваков: З 1 липня відеофіксація у звичайному режимі працювати не буде

МВС запустить систему тільки на окремих дільницях і в тестовому режимі.

Відеофіксацію поки будуть тестувати chastnik.ru

Відеофіксація в повному обсязі на дорогах України з 1 липня не запрацює, тільки в тестовому режимі і локально. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає Інтерфакс.

Читай також: На в’їздах до Києва почнуть тестувати автофиксацию порушень

“Ми всі розуміємо, що така система відеофіксації на всіх дорогах України коштує кілька мільярдів американських доларів… Швидше за все, ми подекуди запустимо в тестовому режимі локальну систему, щоб подивитися, як вона буде працювати“, – сказав міністр у четвер журналістам у Києві, відповідаючи на відповідне питання.

При цьому Аваков повідомив, що буде оголошено міжнародний конкурс, до участі в якому буде притягнутий один із провідних фінансових інститутів.

Читай також: У МВС розповіли, коли запрацює відеофіксація порушень ПДР

“Це буде зроблено для того, щоб залучити великі міжнародні компанії до інвестування“, – сказав глава МВС, пояснивши, що Україна навряд чи відшукає власні кошти для цих цілей.

“Ця система необхідна. Вона передбачена законом і серйозно полегшить роботу державних служб і поліпшить ситуацію на дорогах країни“, – додав Аваков.

Міністр підсумував: “З 1 липня відеофіксація у звичайному режимі працювати не буде… Сподіваюся, що повноцінно система зможе працювати в наступному році“.

Раніше повідомлялося, що одеська поліція презентувала два комплексу відеофіксації ПДР.

Аваков: С 1 июля видеофиксация в обычном режиме работать не будет

Аваков: С 1 июля видеофиксация в обычном режиме работать не будет

В Одесі встановили комплекси фото-відео фіксації 0:00 / 11:20

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close