Закон

Десятки нардепів звернулися до Порошенка з приводу закону про зниження акцизів на авто

Президента переконують скоріше підписати документ.

Депутати звернулися до Порошенко Олег Батрак, bigmir)net

Минулого тижня Верховна Рада розблокувала законопроект №3251, проваливши постанову про визнання голосування за нього недійсним. Закон №3251 підписав Спікер ВР Парубій і текст ліг на стіл до Президента. А 23 червня депутатів фракції БПП звернулися з публічним листом до Петра Порошенка.

Читай також: Нардеп розповів про майбутнє Закону про зниження акцизів на авто

Ініціатором колективного звернення став один з авторів закону №3251 Роберт Горват. У листі депутати частково донесли ті чутки, які ходять в стінах Верховної Ради про можливе “вето” на закон №3251 і перерахували можливі причини.

Депутати побоюються, що Порошенко може внести в текст документа свої пропозиції або зауваження, тим самим заблокувавши вступ закону в дію і повернувши законопроект на повторний розгляд парламенту.

“Головним аргументами непідписання в листі називається можливе зменшення надходжень до Держбюджету, скорочення робочих місць, однак, на думку ряду депутатів, ці звинувачення були розглянуті на засіданнях парламентських комітетів і відхилені як необґрунтовані”, – наголошується в тексті звернення.

Десятки нардепов обратились к Порошенко по поводу закона о снижении акцизов на авто

Звернення і підписи депутатів

Читай також: Савченко про зменшення акцизів на автомобілі: Всі були в шоці, як це сталося

У тексті звернення зазначається, що авторами відповідного закону є близько половини представників (94 депутата) президентської фракції в парламенті, тому документ необхідно підписати найближчим часом.

Чи погодиться з такими доводами Петро Порошенко? – дізнаємося вже найближчим часом. Але дане звернення з’явилося явно не спроста. Депутати намагаються поставити Петра Порошенка в ситуацію, коли йому буде незручно не підписати закон №3251.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій 16 червня підписав закон №3251 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку в країні ринку вживаних автомобілів.

Дивіться відео про введення нових акцизів на вживані авто:

Десятки нардепов обратились к Порошенко по поводу закона о снижении акцизов на авто

Десятки нардепов обратились к Порошенко по поводу закона о снижении акцизов на авто

Акциз на імпорт б у автомобілів тимчасово знизили 0:00 / 00:38

 

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close