Закон

Нардеп розповів про майбутнє Закону про зниження акцизів на авто

Автор документа Роберт Горват вважає, що Президент підпише його.

Роберт Горват впевнений, що закон підпишуть

Народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Роберт Горват, автор закону про зменшення акцизів на імпорт бувших у вжитку автомобілів вважає, що Президент України Петро Порошенко не буде ветувати цей законопроект. Про це він сказав в інтерв’ю AUTO.RIA.com.

Читай також: Савченко про зменшення акцизів на автомобілі: Всі були в шоці, як це сталося

За словами нардепа, ветування закону не буде, так як сам законопроект, по своїй суті, є підтримкою ініціативи Президента.

“Не думаю, що Президент заветує цей документ. Були 2 петиції, зареєстровані на офіційному інтернет-представництві Президента України, щодо зменшення розмитнення, під якими підписалися 38 тис. і 27 тис. наших громадян. За результатами розгляду цих петицій Петро Олексійович звернувся до Кабміну з проханням переглянути ставки оподаткування автомобілів”, – сказав Горват і додав, що ще тодішній Кабмін не відреагував на це звернення.

Читай також: Названа десятка авто, купувати які стане вигідніше після зниження акцизів

Нардеп зазначив, що саме тому подав законопроект разом з 93 співавторами. “Цим законопроектом ми просто підтримали ініціативу Президента”, – резюмував Горват.

Нагадаємо, голова Верховної Ради Андрій Парубій 16 червня підписав закон №3251 про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку в країні ринку вживаних автомобілів.

Дивіться відео про введення нових акцизів на вживані авто:

Нардеп рассказал о будущем Закона о снижении акцизов на авто

Нардеп рассказал о будущем Закона о снижении акцизов на авто

Акциз на імпорт б у автомобілів тимчасово знизили 0:00 / 00:38

 

 

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close