Закон

В Одесі невідомі розгромили авторинок

Вночі невідомі зламали більше 20 павільйонів, викинули товар на вулицю і змінили замки.

Як повідомляє місцеве інтернет-видання Думська, ряди автобазару завалені запчастинами і хімією. По ринку ходять понад 50 молодих людей у балакалвах, які контролюють, щоб орендарі не заносили товар назад. То тут, То там спалахують конфлікти.

Погром на авторинку dumskaya.net

Працівники ринку стверджують, що постраждали павільйони тільки тих орендарів, які трохи більше двох років тому створили кооператив і хотіли платити безпосередньо мерії, а не “власникам ринку “Успіх”.

Орендарі 31-го павільйону уклали договори безпосередньо з містом, минаючи торговельно-посередницьку фірму “Успіх”, яка програла мерії в суді. Фірма при цьому не змирилася з таким станом речей і здала ці павільйони іншим людям – учасникам АТО.

В Одессе неизвестные разгромили авторынок

Погром на авторинку dumskaya.net

Читай також: Підсумки року: які автомобільні марки покинули Україну

“Я орендну павільйон з середини дев’яностих років. Зовсім недавно уклав договір безпосередньо з містом, з управлінням торгівлі. Спочатку почали надходити погрози, відключили світло, а сьогодні вночі, розбивши двері, проникли в павільйон і викинули весь товар на ринок. Зараз визначаємо збитки. Швидше за все, багато чого не вистачає”, — розповів підприємець Федір Бичова.

На місці присутня велика кількість співробітників поліції, а також ті самі АТОшники, які стали “новими орендарями”. Останні з підприємцями і поліцією не конфліктують – кажуть, вважали свої договори законними, і в разі виявлення афери, готові діяти в правовому полі.

В Одессе неизвестные разгромили авторынок

Андрій Грушецький dumskaya.net

Читай також: Негода в Одесі: на автомобілі падають дерева

“Ми уклади прозорий договір з фірмою “Успіх”. Якщо виявиться, що адміністрація ринку допустила порушення, то ми, природно, не будемо перешкоджати законним орендарям”, – сказав представник ветеранів АТО Андрій Грушецький.

Хто влаштував нічний погром, поки точно невідомо. Однак, судячи з того, що зломщики поміняли в магазинах замки, вони діяли в інтересах фірми “Успіх”.

В Одессе неизвестные разгромили авторынок

Дивіться також відео протесту продавців ринку Успіх навесні цього року:

В Одессе неизвестные разгромили авторынок

В Одессе неизвестные разгромили авторынок

Підприємці ринку «Успіх» провели акцію протесту 0:00 / 01:07

magne1906

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close