Закон

На в’їздах до Києва почнуть тестувати автофиксацию порушень

Поки система не буде виписувати штрафи.

На в’їздах до Києва встановлять камери autoua.net

Поліція планує запустити у Києві автоматичної фото – і відеофіксації порушень ПДР з 1 липня, проте працювати система буде в тестовому режимі – без реальних штрафів. При цьому розпізнати номерні знаки на автомобілях зможуть тільки камери, які встановлені на в’їздах у місто.

Читай також: Будь у курсі: автофиксация порушень ПДР запрацює з 1 липня

За словами заступника голови Національної поліції Костянтина Бушуєва, повноцінно система фото – і відеофіксації порушень ПДР запрацює до кінця року, а з липня максимум, чого можуть очікувати водії, це отримати поштою повідомлення про порушення. Як розповіли в патрульній поліції, в даний час з усіх київських камер номерні знаки автомобілів розпізнають тільки пристрої на в’їздах/виїздах з міста. Інші камери, список яких поширили на автосайтах і форумах, переважно оглядовими для спостереження за правопорядком.

Читай також: Нова петиція: президента просять дозволити фіксацію порушень ПДР громадянами

Підтвердили таку інформацію і в мерії. Як пояснив глава апарату КМДА та ініціатор програми Безпечна столиця Володимир Бондаренко, далеко не всі камери дозволяють збільшувати і кадрувати зображення так, щоб можна було розпізнати номерний знак автомобіля. Нові пристрої для фотофіксації планується встановити восени.

“На це закладено 80 млн грн. Потрібно проголосувати за проведення тендерних процедур, але деякі фракції постійно зривають засідання. Як тільки Київрада запрацює, протягом місяця проводиться тендер, і до осені камери можуть з’явитися на вулицях столиці. А якщо до того Києва затвердять місцем проведення конкурсу Євробачення-2017, то можна розраховувати на державні гроші“, — розповів Бондаренко.

Раніше в МВС повідомили, що постанова Кабінету міністрів, яким визначена процедура оцінки відповідності вимірювальних пристроїв для дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів, набуде чинності 4 вересня 2016 року.

Дивіться відео про незвичайний спосіб автофиксации порушень в РФ:

На въездах в Киев начнут тестировать автофиксацию нарушений

На въездах в Киев начнут тестировать автофиксацию нарушений

Автоматична фіксація порушень ПРАВИЛ дорожнього руху під прикриттям 0:00 / 00:39

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close