Закон

Аваков: перший сервисцентр МВС нового зразка відкриють влітку

Міністр розповів, як проходила підготовка до змін у МРЕВ.

У Мвс обіцяють сервісні центри влітку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповів, що перехід від колишніх МРЕВ до нових сервісних центрів МВС ще не завершився й досі у відомствах проводилася підготовка до головних змін – вивчалися схеми, а також проводилися кадрові чистки. Наступним етапом реформи стане відкриття влітку цього року в Києві першого сервісного центру МВС нового типу.

Читай також: Офіційно: МВС значно спростило купівлю-продаж автомобілів

“У цьому році ми презентуємо і, сподіваюся, значною мірою завершимо справжній перехід від МРЕО до сервісним центрам. Досі йшла генеральне прибирання – когось виганяли, вивчали всі схеми і так далі, а зараз ми сконцентруємося і дамо по них “залповий постріл“. Перший сервісний центр нового типу ми відкриємо влітку в Києві, щоб знову-таки кожен міг подивитися, як це буде функціонувати“, – розповів Арсен Аваков в інтерв’ю.

Міністр також нагадав, що крім виконання традиційних функцій МРЕВ – реєстрації транспортних засобів, видачі водійських посвідчень та іншого, сервісний центр нового типу буде також видавати довідки про несудимість і займатися реєстрацією зброї. Однак для цього Верховна Рада має ухвалити новий закон.

Читай також: Ека Згуладзе: Даішникам залишили тільки функцію супроводу кортежів

Згадав Арсен Аваков і поліцейські патрулі, які забезпечують безпеку дорожнього руху на трасах. В даний час такі формування є лише на деяких автодорогах, наприклад, Мукачево – Ужгород, Київ – Житомир, Слов’янськ – Краматорськ.

“Потихеньку дорожній патруль охопить всі траси. Це дуже складна робота, але вона буде означати остаточну гробову дошку для ДАІ”, – повідомив міністр внутрішніх справ.

Дивіться відео про черги в МРЕВ в окупованому Криму:

Аваков: первый сервисцентр МВД нового образца откроют летом

Аваков: первый сервисцентр МВД нового образца откроют летом

чергу в МРЕВ 0:00 / 00:35

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close