Закон

Вантажівкам заборонили їздити у спеку по українських дорогах

Рішення буде діяти все літо в денний час доби.

Вантажівкам заборонять їздити з-за ремонту трас news.pn

З 1 червня на українських автошляхах почав діяти літній режим руху вантажного транспорту. Вантажівкам вагою понад 24 тонни з навантаженням від 7 тонн на вісь при температурі повітря +28ºС і вище заборонено їздити по всіх дорогах держзначення. Заборона буде діяти все літо в денний час доби з 10:00 до 22:00.

Читай також: Гройсман приїхав в Одесу і зважив вантажівки

Як пояснили в Укравтодорі, понад 97% автодоріг загального користування потребують поточному середньому та капітальному ремонті. А оскільки фінансування дорожньої галузі традиційно недостатнє, Держагентство не може собі дозволити виділяти кошти ще й на ремонт наслідків деформування доріг вантажівками.

Для інформування водіїв вантажного транспорту про обмеження руху на автошляхах встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні панно. Для тимчасового відстою великогабаритних транспортних засобів вздовж доріг підготовлено більше 800 майданчиків.

Читай також: Міністр інфраструктури закликав не пропускати перевантажені фури

У державному агентстві автомобільних доріг України також нагадали, що в жовтні 2015 року Кабмін прийняв постанову №869 про заборону руху по автодорогах державного значення вантажівок масою понад 40 тонн, а на дорогах місцевого значення – машинам з навантаженням на вісь більше 7 тонн або фактичною масою понад 24 тонн. Для контролю дотримання вагових параметрів вантажівок на автошляхах працюють територіальні підрозділи Укртрансбезопасности та Національної поліції, а також 33 пункту габаритно-вагового контролю.

Грузовикам запретили ездить в жару по украинским дорогам

Грузовикам запретили ездить в жару по украинским дорогам

Заборонили рух важких вантажівок у літній період 0:00 / 01:06

За перевантаження машин водіїв таких ТЗ штрафують на 40 неоподатковуваних податком мінімумів громадян (680 грн). Штраф для перевізників становить 100 НМДГ (1700 грн).

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close