Закон

Парламент підтримав збільшення штрафів для п’яних водіїв

За п’яне водіння доведеться викласти понад 10 тисяч гривень.

Верховна Рада проголосувала за підвищення штрафів для нетверезих водіїв autoua.net

Парламент прийняв за основу законопроект №4373 про посилення відповідальності за керування транспортними засобами в нетверезому стані, а також під впливом наркотиків і уповільнюють реакцію ліків.

Читай також: У Раді запропонували ввести адмінарешт за п’яне водіння

Зокрема запропоновано підвищити штраф до 3400 грн до 10200 грн і позбавляти права керування на один рік. Законодавчу ініціативу підтримали 254 народних депутатів.

У проекті закону також передбачено зміну міри покарання за повторне протягом двох років правопорушення аналогічного характеру. Так, у чинній редации Купап за такий проступок передбачено адміністративний арешт на 10 – 15 діб та оплатне вилучення транспортний засіб, а також позбавлення водія права керування на строк від двох до трьох років. А в законопроекті запропоновано додати штраф у розмірі 20400 грн (1200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) і позбавляти права керування на три роки.

Читай також: На Закарпатті патрульні зловили за кермом п’яного прокурора

Осіб, які двічі протягом п’яти років були покарані за водіння в нетверезому стані запропоновано штрафувати на 40800 грн (2400 НМДГ) і на десять років забороняти їм керувати транспортними засобами. Нарешті, за вживання алкоголю водієм та інших заборонених речовин після участі в ДТП (до проведення медобстеження) запропоновано штрафувати на 20400 грн (1200 НМДГ), а також на три роки позбавляти права водіння. В останньому випадку крім накладення штрафу водія також зможуть заарештувати на 15 діб.

Раніше повідомлялося, що дружину одеського прокурора зупинили нетверезої за кермом:

Парламент поддержал увеличение штрафов для пьяных водителей

Парламент поддержал увеличение штрафов для пьяных водителей

Дружину одеського прокурора впіймали п’яним за кермом? 0:00 / 08:28

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close