Закон

В Україні змінять квитки по здачі ПДР

З них приберуть помилки і зроблять акцент на категорії прав.

Квитки на іспитах змінять Autocar.co.uk

В Україні збираються ввести нові квитки для здачі теоретичного іспиту на знання Правил дорожнього руху. Нові квитки будуть вводитися вже з кінця липня поточного року. Про це повідомив керівник головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, пише Автоцентр.

Читай також: Будь у курсі: Раді запропонували поміняти правила проїзду перехресть з круговим рухом

За його словами, нові квитки будуть підготовлені з урахуванням категорії прав, яку збирається отримати абітурієнт автошколи. Якщо сказати простіше, то майбутньому водієві легковика вже не доведеться відповідати на питання, більше стосуються водіїв-професіоналів.

“Чинний на сьогоднішній підхід до формування питань необґрунтовано ускладнює життя багатьом водіям-любителям, спочатку орієнтуючи їх на корупційне вирішення питання щодо отримання прав. Навіщо, наприклад, водієві приватної легковика знати залишкову висоту протектора вантажного автомобіля?”, – заявив Владислав Криклій.

Читай також: Будь у курсі: автофиксация порушень ПДР запрацює з 1 липня

Введення нових квитків по здачі ПДР необхідно ще й для того, щоб ліквідувати ряд питань, в яких закладена помилка. За твердженням керівника головного сервісного центру, на сьогоднішній день є квитки, в яких навмисно або помилково закладена помилка – то є правильно на них відповісти не можна апріорі.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close