Закон

Будь у курсі: автофиксация порушень ПДР запрацює з 1 липня

Швидше за все, спочатку проект запрацює у Києві.

Водіїв чекають “листи щастя” autocentre.ua

Вже відомо, коли в Україні нарешті запрацює автоматична фіксація порушень ПРАВИЛ дорожнього руху, а водіїв, які не дотримуються вимоги правил, почнуть відправляти “листи щастя“, пише Автоцентр.

Читай також: Введення в дію автофиксации порушень можуть відкласти до зими

Нова система автоматичної фіксації порушень ПДР почне працювати в Україні вже через 1,5 місяці – з 1 липня 2016 року. Про це повідомив заступник голови Національної поліції, керівник апарату Костянтин Бушуєв, який очолює робочу групу з впровадження автофиксации в Україні на минулому в Києві робочої зустрічі в підкомітеті Комітету з безпеки руху транспорту Верховної Ради.

Так, за його словами, система автофиксации буде запущена з початку липня поки тільки в тестовому режимі, а до кінця року – вона вже зможе запрацювати повноцінно.

Читай також: Нові ПДР: що зміниться на дорогах

“Як показує зарубіжний досвід, введення подібної практики притягнення до відповідальності порушників здатне скоротити аварійність на автошляхах на 30%“, – повідомив Костянтин Бушуєв.

За неофіційною інформацією джерел, близьких до Нацполиции, швидше за все першими на собі відчують усі принади нової системи столичні автомобілісти. Справа в тому, що в Києві в експериментальному порядку ще 2 роки тому колишня Державтоінспекція відчувала обладнання різних виробників, призначене для автофиксации порушень, і воно досі стоїть на столичних автошляхах. Тому запустити тут нову систему буде легше і швидше всього.

Дивіться відео про незвичайний спосіб автофиксации порушень в РФ:

Будь в курсе: автофиксация нарушений ПДД заработает с 1 июля

Будь в курсе: автофиксация нарушений ПДД заработает с 1 июля

Автоматична фіксація порушень ПРАВИЛ дорожнього руху під прикриттям 0:00 / 00:39

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close