Закон

В Україні організували допконтроль за вагою автомобілів

Укртрансбезопасность направила додаткові групи інспекторів для реалізації габаритно-вагового контролю в південних областях країни.

Укравтодор взявся за вантажівки depositphotos.com

В Одеську, Миколаївську та Херсонську області України з 10 травня 2016 року направлені додаткові групи інспекторів Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезопасность) для виконання плану дій з реалізації загальнодержавного заходу збереження автомобільних доріг загального користування від руйнування.

Читай також: Яценюк на Прикарпатті перевірив відремонтовану дорогу

“Спільно з представниками Укравтодору та інспекторами територіальних підрозділів ГСБТ, працівники центрального апарату Укртрансбезопасности визначають місця розташування пересувних габаритно-вагових комплексів, враховуючи щільність вантажопотоку, ризики руйнування автомобільних доріг та можливості їх встановлення“, – йдеться в повідомленні прес-служби Укртрансбезопасности.

У Міністерстві інфраструктури відзначають, що пересувні габаритно-вагові комплекси будуть встановлені на шляхах руху транспорту в напрямку морських торговельних портів і терміналів всіх форм власності.

Читай також: Кабмін заборонив їздити по українських дорогах фурам вагою понад 40 тонн

Нагадаємо, забороняється рух транспортних засобів з навантаженням на вісь більше 7 т або фактичною масою понад 24 т автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close