Закон

Президент підписав закон про лібералізацію торгівлі уживаними авто

Тепер стару машину можна продавати через автосалон.

Тепер авто з пробігом можна придбати в салоні, а не з рук depositphotos.com

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №3046-д “Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів“. Про це свідчить інформація на сторінці проекту закону на сайті ВР.

Читай також: Будь в курсі: в МВС спростили замовлення індивідуальних номерних знаків

Останній етап проходження документа – повернуто з підписом від президента.

“Метою пропонованого проекту Закону України є сприяння розвитку ринку вживаних товарів в Україні, зокрема автомобільного, виведення його з тіні, забезпечення прозорих, конкурентних, а головне прибуткових умов ведення бізнесу офіційними підприємствами автомобільної галузі та забезпечення стабільних додаткових надходжень у Державний бюджет“, – сказано в пояснювальній записці.

Читай також: Кабмін запропонувати посилити відповідальність за викрадення автомобілів

Так законом планується привести законодавство у сфері оподаткування операцій з уживаними товарами відповідно з нормами Європейського Союзу.

Буде розширено коло суб’єктів, які можуть залучатися до операцій купівлі-продажу вживаних товарів із застосуванням спеціального правила визначення бази оподаткування згідно з Податковим кодексом.

“Головне, що наш спільний законопроект 3046 сьогодні СТАВ ЗАКОНОМ і тепер у автомобілістів є можливість не тільки продавати / купувати своє авто в інтернеті або на базарі, але і віддати його на комісію в салон або на комісійний майданчик (купити авто теж там можна з упевненістю, що воно не проблемне і не в угоні або заставу), обміняти його на нове або більш “свіжий“ з доплатою і т. д.“, – прокоментував на своїй сторінці у Facabook генеральний директор ВААІД Олег Назаренко.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close