Закон

У МВС розповіли, коли запрацює відеофіксація порушень ПДР

Правоохоронці сподіваються встигнути до осені.

У МВС розповіли про хід впровадження автофиксации порушень ПДР autoua.net

У Міністерстві внутрішніх справ і Національної поліції України розповіли, що вже зроблено, а також, що належить зробити в найближчі місяці для запуску системи фото – і відеофіксації порушень ПРАВИЛ дорожнього руху в автоматичному режимі.

Читай також: Нова петиція: президента просять дозволити фіксацію порушень ПДР громадянами

Як повідомили в МВС, 13 січня 2016 року Кабмін прийняв постанову №94 “Про затвердження Технічного регламенту законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки“, яким визначена процедура оцінки відповідності для дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів. Дана постанова набуде чинності 4 вересня 2016.

Крім цього, була створена робоча група з впровадження в Україні системи фіксації порушень ПРАВИЛ дорожнього руху в автоматичному режимі. Група вже розробила проект постанови КМУ, якою буде затверджено порядок функціонування системи автофиксации, а також порядок звернення порушив ПДР особи в поліцію. В даний час документ допрацьовується в структурних підрозділах Нацполиции, після чого буде направлений для узгодження центральних органів виконавчої влади та подальшого розгляду Кабінетом міністрів.

Читай також: Нові ПДР: що зміниться на дорогах

“Реалізація на належному рівні положень законодавства про автоматичної фіксації правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, зокрема забезпечення повноцінного і ефективного функціонування зазначеної системи, вимагає комплексного підходу з урахуванням світового досвіду, нормативного забезпечення роботи технічного обладнання для автоматичної фотовідеофіксації, визначення системи впровадження та фінансування функціонування такої системи“, – додали в МВС.

Читай також: В Україні запропонували посилити ПРАВИЛ дорожнього руху для пішоходів

Крім того, раніше в.о. директора Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій повідомив, що для запуску системи автоматичної фото – і відеофіксації порушень ПДР необхідно прийняти регулює постанова Кабінету міністрів. Нормативний документ планується затвердити до осені цього року.

Раніше повідомлялося, що одеська поліція презентувала два комплексу відеофіксації ПДР:

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close