Закон

У Раді запропонували змінити правила ввезення деяких старих авто

Автомобілі нижче класу Євро-5 зібралися вирішити для рятувальників.

Такі старі авто можуть дозволити ввозити в Україну autoua.net

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про зміну порядку ввезення та реєстрації транспортних засобів. Депутати мають намір дозволити імпорт окремих категорій ТЗ, які не відповідають екологічним нормам Євро-5.

Читай також: Заборонений євростандарт. Яким б/у авто закритий шлях в Україну

Особливий режим ввезення транспортних засобів повинен поширюватися на транспортні засоби, які потрапляють на митну територію України тимчасово, з метою транзиту, як гуманітарна допомога для Національної поліції і Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також при переселенні громадян на постійне місце проживання в Україні. Законопроект зареєстрований у Верховній Раді групою народних депутатів 12 березня 2016 року під №4391.

Читай також: В Україну заборонено ввозити автомобілі старше п’яти років

Як пояснили автори документу у пояснювальній записці, в даний час окремі країни готові безкоштовно передати Україні різноманітну спецтехніку – автомобілі швидкої допомоги, легкові автомобілі спеціального призначення для органів Національної поліції, Міністерства оборони, Нацгвардії і тому подібні ТЗ. Однак зробити це часто буває важким по причині зарегульованості податкового законодавства та запровадження з 1 січня 2016 року екологічних норм Євро-5.

“Метою цього проекту Закону є усунення в українському законодавстві прогалини, пов’язаного з відсутністю норм про звільнення від оподаткування при ввезенні на митну територію України та реєстрації транспортних засобів спеціального призначення для Державної служби з надзвичайних ситуацій“, – зазначено у супровідному документі до законопроекту.

Дивіться відео про введення в Україні стандарту Євро-5:

В Раде предложили изменить правила ввоза некоторых подержанных авто

В Раде предложили изменить правила ввоза некоторых подержанных авто

З 1 січня Україна ввела новий стандарт ЄВРО-5 0:00 / 06:17

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close