Закон

Окупанти не пускають в Крим авто на українських номерах

Заборона стосується машин з реєстраційними знаками півострова.

Окупаційна влада не пускають авто в Крим на українських номерах

Російські окупаційні правоохоронці не дозволяють автомобілям з кримськими та українськими номерами в’їжджати на материкову Україну або навпаки – з неї на півострів. Про це на своїй сторінці в Facebook написав речник Держприкордонслужби Олег Слободян.

Читай також: У Криму російські окупанти не видають українцям автономера

“Відтепер на материкову Україну вони не пропускають автомобілі на кримських українських номерів під керуванням громадян України, які зареєстровані у Криму. Більш того, вони і не дозволяють громадянам України, які зареєстровані у Криму, заїжджати на тимчасово окуповану територію на автомобілях на кримських номерах, мотивуючи це тим, що “у них був час перереєструватися“, – написав він.

При цьому він додав, що деяких водіїв все ж пропускають, а декого змушують оформляти так званий тимчасовий ввіз, як при перетині кордону.

Читай також: У Криму окупанти будуть штрафувати машини з українськими номерами

У середу Державна прикордонна служба повідомила, що на админгранице з Кримом з української сторони стоять вже 30 машин під керуванням громадян України, яких окупанти не пропускають в Крим.

Як відомо, раніше окупаційна влада Криму вимагала від водіїв перереєструвати автомобілі за російськими законами до 1 квітня. Після цього чиновники заявили, що водії, яких спіймають на українських номерах, матимуть 10 днів на їх заміну.

Дивіться відео про ситуацію в Криму:

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close