Закон

У Криму російські окупанти не видають українцям автономера

Правозахисниця Ірина Сєдова зазначила, що українців у питанні заміни автономерів в Криму дискримінують за ознакою громадянства.

Російська поліція в Криму

Російські окупанти Криму не видають автомобільні номери натомість українських тим мешканцям, які відмовилися від російського громадянства. Про це повідомляють Крим. Реалії з посиланням представника Кримської правозахисної групи Ірина Сєдова.

Читай також: Крим залишився без автошкіл – російські ЗМІ

“Їх дискримінують відразу вже за ознакою громадянства. Їх відразу позбавили прописки, їх відразу позбавили реєстрації. Примушували брати вид на проживання. Тепер їм не видають ніяких російських номерів, тому що вони громадяни України“, – зазначила вона.

Правозахисниця радить кримчанам в таких випадках вимагати письмову відмову. Можливо, за її словами, такий “документ“ допоможе позбутися від штрафів.

Читай також: У Криму окупанти будуть штрафувати машини з українськими номерами

“Нехай вони дають письмово цю папір. Коли вони дадуть письмово, то, можливо, при зупинці Даішниками людини з українськими номерами, що має вид на проживання, що має відмова в тому, що йому не дали номер, можливо, що йому вдасться уникнути штрафів“, – зазначила Сєдова.

Представник громадської організації Дорожній контроль Севастополя Максим Мішин радить громадянам без російського громадянства зареєструвати автомобіль як іноземна.

Читай також: У Криму окупанти вимагають від МРЕВ працювати ночами

“Їм необхідно оформитися в митниці, або виїхати за територію Криму і знову в’їхати, для того, щоб у вас була позначка, що ви перетнули “кордон“, – зазначив він.

Власників транспортних засобів з числа громадян, які проживають на території півострова, а також юридичних осіб, російські окупанти зобов’язали до 1 квітня 2016 року замінити реєстраційні знаки, видані до 18 березня 2014 року згідно з законодавством України.

Натомість жителям окупованого Криму видають документи російського зразка та автомобільні номери, визначені для Криму і Севастополя – 82-го і 92-го регіонів відповідно, які не визнаються українською владою.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close