Закон

У Криму окупанти будуть штрафувати машини з українськими номерами

Жителі Криму не поспішають перереєструвати автономери. Окупанти попереджають про адмінвідповідальності у вигляді штрафу від 500 до 800 рублів.

За українські номери будуть штрафувати liga.net

У Криму російські окупанти розробили порядок притягнення до відповідальності власників автомобілів, які не перереєстровують українські автомобільні номери до 1 квітня. Про це повідомляють Крим. Реалії з посиланням на прес-службу так званої прокуратури окупантів.

Читай також: У Криму окупанти будуть штрафувати за неправильну парковку авто

“Розроблений порядок, згідно з яким після 1 квітня 2016 року у відношенні осіб, що керують транспортним засобом, не зареєстрованим у встановленому порядку, буде виноситися спочатку усне зауваження…У разі неприйняття заходів по заміні реєстраційних документів і державних реєстраційних знаків до громадян буде застосовуватися адміністративна відповідальність“, – йдеться в повідомленні.

Адміністративна відповідальність передбачена у вигляді штрафу від 500 до 800 рублів. Повторне вчинення даного правопорушення тягне накладення адміністративного штрафу в розмірі 5 тис рублів або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 3 місяців.

Читай також: У Криму окупанти вимагають від МРЕВ працювати ночами

“Значна кількість громадян все ще не перереєстрували транспортні засоби“, – наголошується в повідомленні.

Власників транспортних засобів з числа громадян, які проживають на території півострова, а також юридичних осіб, російські окупанти зобов’язали до 1 квітня 2016 року замінити реєстраційні знаки, видані до 18 березня 2014 року згідно з законодавством України.

Раніше деякі жителі Криму оскаржили у Верховному суді РФ обов’язок змінювати автомобільні номери з українських на російські.

В Крыму оккупанты будут штрафовать машины с украинскими номерами

В Крыму оккупанты будут штрафовать машины с украинскими номерами

У Криму ажіотаж з заміною автомобільних номерів 0:00 / 01:43

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close