Закон

Нова петиція: президента просять дозволити фіксацію порушень ПДР громадянами

Якщо документ підтримають, відеореєстратори можуть стати в нагоді для покарання порушників.

Записи з реєстраторів можуть стати в нагоді поліції autoua.net

На сайті президента України зареєстрована електронна петиція про “розгляд справ про адміністративні порушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, які зафіксовані громадянами України“.

Читай також: Під петицією Петру Порошенку про скасування розмитнення авто підписалися 27 тисяч осіб

Фотографії і відеозаписи з порушеннями пропонується передавати безпосередньо в админпрактику патрульної поліції для подальшого розгляду.

У запропонованому доповненні до статті 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення зазначено, що матеріали відеофіксації або фотофіксації порушень, поданих громадянами України, повинні відображати повну картину порушення дорожнього руху, а також місце здійснення правопорушення. “У разі невідповідності зазначеним вимогам громадянину може бути відмовлено у прийнятті матеріалів. Відмова прийняття матеріалів може бути оскаржено в суді“, – йдеться в петиції.

Читай також: Кияни хочуть заборонити політикам кортежі

Автор звернення до президента також пропонує передавати докази порушень в поліцію особисто, або поштою на електронних носіях інформації, по електронній пошті, а також завантажувати на спеціальний сайт.

Петиція №22/022225-еп зареєстрована 15 березня. Для розгляду петиції президентом, звернення повинні підтримати не менше 25 тисяч громадян у строк не більше трьох місяців з дня публікації.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close