Закон

У Криму окупанти вимагають від МРЕВ працювати ночами

Вони вважають, що нічний режим роботи МРЕВ не тільки скоротить час заміни реєстраційних документів, але і зніме соціальну напруженість.

Чергу в МРЕВ скріншот відео

У Криму російські окупанти вимагають від МРЕВ працювати в нічний час для нібито зняття соціальної напруженості. Про це повідомляють Крим. Реалії.

Читай також: У Криму автовласників зобов’язали замінити номери на російські

Окупанти вимагають “залучати додаткові сили і засобів для забезпечення безперервного, в тому числі і в нічний час, прийому документів та огляду транспортних засобів“.

На їхню думку, нічний режим роботи дозволить скоротити час очікування громадянами заміни реєстраційних документів та реєстраційних знаків.

У повідомленні наголошується, що велика кількість громадян очікує здійснення заміни реєстраційних документів і державних реєстраційних знаків. “Це призводить до скупчення транспорту, а також посилення соціальної напруженості“, – йдеться в повідомленні.

Читай також: Крим залишився без автошкіл – російські ЗМІ

“При цьому однією з причин такої ситуації є недостатня кількість інспекторів, які здійснюють реєстраційні операції, зокрема, прийом документів, а також огляд транспортних засобів“, – наголошується в повідомленні.

У аннексированном Росією Криму останнім часом спостерігається ажіотаж у зв’язку з вимогою до 1 квітня замінити реєстраційні документи та номери на автомобілі з українських на російські.

Російські автомобільні номери, видані в окупованому Криму після його анексії Росією, в Україні вважаються недійсними.

В Крыму оккупанты требуют от МРЭО работать по ночам

В Крыму оккупанты требуют от МРЭО работать по ночам

чергу в МРЕВ 0:00 / 00:35

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close