Закон

Суд залишив на волі мажору Толстошеєва, який збив жінку

Сім’я хлопця вже внесла заставу у 140 тисяч гривень.

Місце смертельної аварії twitter.com

Апеляційний суд не дозволив прокуратурі підвищити суму застави у справі Толстошеєва, а значить хлопець залишається на свободу, заплативши попередньо заставу в 140 тисяч гривень.

Читай також: Журналіст Гнап: Мажору, який вбив в ДТП жінку, взяли під варту з можливістю внести заставу

Місяць тому 22-річний хлопець влетів у тротуар і задавив на смерть жінку. Сім’я почала виправдовуватися, що син втратив свідомість через напад епілепсії. Прокуратура вимагала, щоб застава зріс з 140 тисяч до 5 мільйонів.

Горе-водія заарештували. Але суд дозволив внести заставу. Потрібні майже 140 тис в сім’ї швидко знайшлися. Між тим прокуратура просила підвищити заставу до 5 млн гривень. Бояться, що 140 тисяч — невелика сума для родини бізнесмена. Станіслав Толстошееев, який на одному відео наполегливо розкидає грошима, тепер запевняє, що він звичайний студент. Собі на життя не заробляє і стверджує: дорогущий автомобіль йому навіть не належить.

Читай також: У Києві джип протаранив стіну будинку, загинула жінка

У прокуратурі кажуть, допитів було не так і багато. До слідчого Толстошєєв б прийшов тільки один раз.

У результаті Апеляційний суд відхилив вимогу прокурора збільшити розмір застави. Начебто і так великі гроші. Сім’я підозрюваного запевняє: готувалася до гіршого для них рішенням суду.

Нагадаємо, 9 січня син бізнесмена з Дружківки Станіслав Толстошєєв біля станції метро “Лівобережна” виїхав на бордюр і збив людей. Тоді загинула літня жінка. Тільки на четвертий день після аварії йому пред’явили звинувачення. А відразу після аварії водій автомобіля потрапив у лікарню. Тоді його адвокати сказали, що ДТП сталося, тому що водієві за кермом стало погано. Хоча очевидців трагедії Толстошєєв з’явився п’яним.

  

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close