Закон

Погоня у Києві: звільнений даішник запевняє, що поліцейські діяли неправильно

На думку звільненого співробітника ДАІ, стріляти з подібним небезпечним порушникам не можна.

Гонитва в Києві завершилася смертю хлопця dtp.kiev.ua

У ніч на неділю співробітники патрульної поліції в Києві під час погоні застрелили людину, яка ще з трьома підозрюваними намагався втекти на BMW. При цьому убитий був пасажиром автомобіля. Як з’ясувалося, це був хлопець з Боярки, який не дожив до свого 18-річчя всього 10 днів, пишуть Вести.

Читай також: Київські патрульні прокоментували вбивство хлопця під час погоні

Керівник проекту dtp.kiev.ua Влад Антонов, який першим повідомив про нічну пригоду, підкреслив, що у водія BMW дуже хороше знання міста.

“Він настільки вміло лавірував по вулицях і добре знав, де можна розігнатися, де знизити швидкість і куди сховатися, як ніби професійний гонщик. А сам інцидент розпочався в районі Севастопольської площі, де хлопці сідали з пляшками зі спиртним прямо перед поліцією“, — говорить Антонов.

Журналісти Вістей знайшли для коментаря одного з колишніх даішників анонімно розповів, що поліцейські, нібито, вели себе вкрай непрофесійно.

Читай також: Погоня в Києві: прокуратура перевірить дії поліцейських

“Адже можна було б перекрити трасу вантажівкою або машинами екіпажів, а не ганяти авто, як зайця, по всьому місту. Випадок говорить про те, що дії екіпажів були взагалі не узгоджені. І сама необхідність стрільби викликає питання. Випущено 77 куль, з них 14 потрапили в машину“, — сказав екс-даішник.

Звідки цей чоловік взяв дані про 14 кулях, в той час, як експертиза повідомляє про 20 попаданнях, журналісти не уточнюють. Крім того, звільнений співробітник ДАІ не зміг розповісти, що б він сам робив у такій ситуації.

У той же час, адвокат по ДТП Вадим Володарський вважає, що стрілянина була правомірною з боку патрульних. “У таких випадках, коли водій не виконує вимог про зупинку транспортного засобу, застосування зброї з боку поліції не можна вважати незаконним. Якщо вірити заявам самих поліцейських, водій намагався наїжджати на патрульних“.

Дивіться відео затримання порушників:

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close