Закон

В Україні назвали найгірших автостраховиків

Антирейтинг очолила компанія ЮТІКО.

Чиновники розповіли про страховиків, на яких часто скаржилися autoua.net

Нацкомфінпослуг склала антирейтинг страхових компаній на підставі статистики скарг у 2015 році. За даними комісії, більшість звернень (61.8%) стосувалися невиконання або неналежного виконання страховиками зобов’язань за договорами ОСАГО.

Читай також: В Україні збільшено ліміт страхових виплат по європротоколу

Всього за минулий рік в Нацкомфінпослуг надійшли 5022 звернень, а також скарг фізичних і юридичних осіб, включаючи звернення народних депутатів, а також листи до Кабміну та інших органів влади. Найбільше скарг по суті – 695, надійшло на Українську транспортну страхову компанію (ЮТІКО). Також зареєстровані 548 скарг на Українську охоронно-страхової компанії, 372 – на Оранту, 184 – Еталон, 119 – на Провидну, 115 – на Домінанту, 92 – на компанію АСКА і 95 – на СК Нова.

Читай також: Підсумки року: названо найбільш збиткові для страховиків марки авто

Порівняно з 2014 роком сумарна кількість скарг на страхові компанії знизилася на 3194 випадку. Крім звернень, пов’язаних з виконанням зобов’язань страховими компаніями за договорами ОСЦПВ, в Нацкомфінпослуг також зверталися з питань добровільних видів страхування, а також скаржилися на дії компаній, у яких було відкликано або анульовано ліцензії.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close