Закон

В Україні збільшено ліміт страхових виплат по європротоколу

Тепер максимальна сума становить 50 тисяч гривень.

Ліміт виплат по європротоколу збільшили вдвічі autoua.net

З 1 лютого 2016 року суми максимальних виплат за шкоду, заподіяну майну потерпілих, при оформленні ДТП за європротоколом збільшено до 50 тис. грн.

Читай також: Будьте уважні: у Молдові перестає діяти страховка Зелена Карта

Передбачається, що більш суттєві виплати за такими протоколами збільшать частку страхових випадків, оформлених без поліцейських, а патрульна служба, в свою чергу, зможе сконцентруватися на більш важливих службових обов’язках.

Європротоколи були введені в Україні у 2011 році. В разі оформлення ДТП за допомогою європротоколу водії можуть отримати страхові виплати, не викликаючи поліцейських на місце аварії. Безпосередньо на місці події заповнюється спеціальний бланк (уніфікований по всій Європі), який потім пред’являється в страхову компанію і служить підставою для виплати страхового відшкодування.

Читай також: Нацбанку запропонували створити нацкомпанию по страхуванню життя

За інформацією Інтерфакс-Україна, Нацкомфінпослуг отримала повідомлення про реєстрацію розпорядження, яке регулює підвищення виплат, у понеділок, 1 лютого.

Нагадаємо, учасники ДТП можуть оформляти пригоду без виклику поліції за європротоколом лише за умови наявності діючих полісів ОСАЦВ і відсутності травмованих людей.

Крім того, у водіїв не повинно бути ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння, а також впливу знижують швидкість реакції лікарських препаратів. Крім того, водії повинні погодитися щодо обставин скоєння аварії. При щонайменшому сумніві в можливості порушення одного з цих правил рекомендовано викликати поліцію для оформлення за стандартною процедурою.

В Украине увеличен лимит страховых выплат по европротоколу

В Украине увеличен лимит страховых выплат по европротоколу

Борис Візіров – про «Європротоколу» в Україні 0:00 / 00:24

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close