Закон

Дружина головного борця з торгівлею людьми купила дорогий позашляховик

Вартість Land Cruiser набагато більше усіх її доходів сім’ї за рік.

Автомобіль Глуховери записана на дружину nashigroshi.org

Дружина екс-глави МВС Дніпропетровської області, а нині голови Департаменту по боротьбі з торгівлею людьми Національної поліції України Віталія Глуховери, не маючи ніяких офіційних доходів, придбала новий Toyota Land Cruiser. Про це стало відомо із декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру Віталія Глуховери за 2014 рік, пишуть Наші гроші.

Читай також: Співмешканка військового прокурора АТО купила дорогий позашляховик – ЗМІ

Віталій Глуховеря очолив Департамент боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми в травні 2015 року. До цього він рік очолював Головне управління МВС України в Дніпропетровській області і, займаючи цю посаду, подавав декларацію за 2014 рік.

Згідно декларації, за 2014 рік Глуховеря отримав сукупний дохід у розмірі 112 тис. грн. Вся сума – це його заробітна плата, члени сім’ї ніякого доходу не мали. Крім того, ні Глуховеря, ні його родина не мали ніякої нерухомості (ні квартири, ні будинку), а також задекларували відсутність коштів на рахунках в банках.

 

Жена главного борца с торговлей людьми купила дорогой внедорожник

Дохід сім’ї за 2014 рік nashigroshi.org

Разом з тим, Глуховеря задекларував у власності дружини автомобіль Toyota Land Cruiser з двигуном на 4,5 л. 2014 випуску. Згідно з випискою з Єдиного державного реєстру МВС, ця машина була зареєстрована Катериною Галайдич у квітні 2014-го.

Читай також: Журналісти показали автопарк прокурорів України (відео)

За даними офіційного сайту Toyota, в жовтні 2014 року така машина коштувала близько $100 тис. Так що в квітні при курсі 11,4 грн /дол. автомобіль міг коштувати не менше 1 млн грн.

Крім того, згідно тієї ж виписці, у квітні 2015 року Катерина Галайдич зареєструвала ще одну машину – кросовер Mazda CX-5, рік випуску 2014. Станом на початок 2015-го така машина коштувала близько $ 37 тис., що з урахуванням курсу близько 23 грн/дол. США тоді становила близько 850 тис грн.

При цьому, за даними МВС, на самого Глуховерю ніякі автомобілі не зареєстровані.

 

Жена главного борца с торговлей людьми купила дорогой внедорожник

Автомобіль записана на дружину nashigroshi.org

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close