Закон

Яценюк доручив перевірити якість палива на столичних АЗС

Зробити це потрібно до кінця п’ятниці, 22 січня.

Яценюк дав команду перевірити бензин shutterstock.com

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Госпродпотребслужба) і Державної фіскальної службі (ГФС) перевірити якість пального на АЗС. Передає словами прем’єра на нараді в Кабінеті міністрів агентство Інтерфакс-Україна.

Читай також: Ціни на АЗС більшості операторів 18 січня пішли вниз

“Терміново відправити сьогодні по всім основним заправкам групу для відбору проб. Саме сьогодні, тому що завтра вже поміняють. І я прошу Державну фіскальну службу допомогти органу по захисту прав споживачів з’ясувати якість бензину всіх основних операторів“, – сказав прем’єр у п’ятницю.

За його словами, на сьогодні проби бензину повинні бути взяті на заправках Києва і Київської області, а протягом двох тижнів – по Україні в цілому.

Читай також: В Міненерго збирають нафтотрейдерів: вирішили знизити ціни на бензин

Яценюк на нараді зазначив, що в Україні залишилася лише одна лабораторія, яка може перевірити якість палива, і вона знаходиться в розпорядженні ГФС.

Зазначимо, що введений в 2014 р. мораторій на перевірки бізнесу по суті припинив ринковий контроль якості палив. У теж час, за оцінками “Консалтингової групи А-95“, в 2015 р. без сплати податків на ринок надійшло близько 600 тис. т бензину (приблизно 25% від споживання), що еквівалентно бюджетним втрат у розмірі 3,3 млрд грн.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close