Закон

Блокпости поліції на Донбасі обладнують відеореєстраторами

За словами начальника донецького обласного главку поліції В’ячеслава Аброськіна, контролювати і переміщаються громадян, і самих поліцейських.

Блокпост в зоні АТО

У Донбасі через часті спроб вивезти заборонені предмети за межі регіону поліція обладнає блокпости відеореєстраторами. Про це заявив начальник донецького обласного главку поліції В’ячеслав Аброськін, повідомляється на сайті Нацполиции в Донецькій області.

Читай також: СБУ затримала на хабарі в АТО двох співробітників

За його словами, відеореєстратори протягом тижня тестувалися на блокпостах Маріуполя і найближчим часом будуть передані на всі пункти пропуску Донецької області, де несуть службу співробітники поліції.

“З одного боку, це необхідно для контролю за діями співробітників поліції, які несуть службу на блокпостах, а з іншого – для якісного документування незаконного перетину блокпостів або перевезення нелегальних вантажів та інших правопорушень, які виявляються на блокпостах регіону“, – пояснив Аброськін.

Читай також: Одеська поліція презентувала два комплексу відеофіксації ПДР (відео)

Він також поставив завдання забезпечити ретельний контроль на блокпостах регіону та посилити співпрацю з кур’єрськими службами доставки.

“В кожному відділенні кур’єрської доставки повинні чергувати поліцейські. Необхідно перекрити джерела надходження вибухонебезпечних предметів. Співробітники поліції повинні контролювати прийом і відправку посилань, щоб захистити людей, які живуть на Закарпатті, в Рівненській, Львівській та інших областях країни“, – підкреслив Аброськін.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close