Закон

Сіренко не має наміру повертатися на посаду начальника ДАІ

Відновлений на посаді рішенням суду колишній начальник департаменту ДАІ Анатолій Сіренко заявив, що подав у суд, тому що “верховенство права повинно було восторжествувати”.

Анатолій Сіренко був звільнений за корупцію

Відновлений на посаді рішенням адміністративного суду Анатолій Сіренко, колишній начальником департаменту ДАІ у 2014-2015 роках, не має наміру найближчим часом повернутися на цю посаду. Про це він заявив телеканалу 112 Україна, передає інтернет-видання Гордон.

“Я зараз не буду відновлюватися і ні на що не претендую, я всім бажаю здоров’я, добра і удачі. Але рішення суду, верховенство права повинно було перемогти”, – заявив він.

Сіренко стверджує також, що інформація, озвучена 4 квітня 2015 року міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, що він звернувся з рапортом про звільнення – неправдива. “Ні з рапортами, ні з заявами я не звертався ні письмово, ні усно”, – підкреслив він.

У січні окружний адмінсуд Києва поновив на посаді Сіренко, люстрированного екс-начальника ДАІ. Суд вирішив, що Сіренко не підпадає під дію закону “Про очищення влади”, бо працював на посаді в Київській області менше року. Мін’юст має намір подати апеляцію на це рішення.

Сіренко був призначений на посаду глави ДАІ в лютому 2014 року, звільнений з неї – у квітні 2015-го. Звільняючи його, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначив, що Сіренко звільнений від посади як людина, яка несе відповідальність за корупцію в київській ДАІ.

До призначення на посаду глави ДАІ Сіренко очолював управління матеріального забезпечення головного управління МВС України в Київській області, до цього очолював ДАІ Києва.

У листопаді 2015 року ДАІ в Україні була ліквідована.

juli_serheiko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close