Закон

Одеська поліція презентувала два комплексу відеофіксації ПДР (відео)

Вони вже встановлені на Клеверном мосту міста.

Засоби відеофіксації вже встановили скріншот відео

Одеська поліція презентувала два комплекси з фото – і відеофіксації порушень Правил дорожнього руху, які були недавно встановлені, пише Автоцентр.

Читай також: МВС вивчає можливість монтажу камер та металошукачів в столиці

“Поки встановлено два приладу Перфект-4 на Клеверном мосту в бік Одеси і в бік Києва. Прилади українського виробництва пройшли всю метрології та юстування, на сьогоднішній день вони повністю відповідають законодавчій базі“, — розповів фахівець з таким системам Олександр Курінний.

“В даному випадку оглядовість до чотирьох смуг, фіксується не тільки номер транспортного засобу, але і його швидкість, і напрямок руху. Всі порушники, які перевищують швидкісний режим, заносяться в окрему базу, де формуються додаткові зображення загального виду транспортного засобу та номер автомобіля — для так званих ” листів щастя“, – додав він.

Читай також: Офіційно: президент підписав закон про фото – і відеофіксації порушень ПДР

Експерт зазначив, що програма розпізнає номер машини і обчислює її швидкість. Система встановлена за рахунок інвестора — компанії Каргон. Її представник Денис Карельських заявив, що фірма готова протягом року встановити не менше 500 таких комплексів по всій області. Кожен з них дозволить поповнювати бюджет на 150 тисяч гривень в день.

“Поки не зафіксовані підзаконні акти про повернення коштів інвестору, ми не можемо говорити про це як про бізнес-проект. Ми поки не знаємо про терміни окупності. Поки ми можемо говорити тільки про приблизних цифрах зафіксованих правопорушень в день, і скільки це буде давати грошей в бюджет“, — розповів ще один представник Каргона Валерій Аш.

Одесская полиция презентовала два комплекса видеофиксации ПДД (видео)

Одесская полиция презентовала два комплекса видеофиксации ПДД (видео)

В Одесі встановили комплекси фото-відео фіксації 0:00 / 11:20

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close