Закон

Українські поліцейські розповіли про найбільш викрадаються марках авто

На Київщині найпопулярніші – Вази.

У поліції розповіли про статистику угонів depositphotos.com

У 2015 році на території Київської області викрадено понад 800 автомобілів. За твердженням правоохоронців, як і раніше, найбільшим попитом у викрадачів автомобілів користуються Вази, пише Автоцентр.

Читай також: У Києві вбивцю спіймали на крадіжці авто

Так, за 12 місяців 2015 року, правоохоронці зареєстрували 227 викрадень такого транспорту. Друге місце зайняли автомобілі марки Toyota – всього викрадено 78 автомобілів, а на третьому місці Volkswagen – зафіксовано 43 випадки. Четверте місце зайняли автомобілі марки Mercedes – 24 незаконних заволодіння.

Загалом, в 2015 році в Київській області скоєно 821 незаконне заволодіння транспортними засобами, з них вдалося розкрити 200. Найнебезпечніші райони, де найчастіше відбувалися крадіжки автомобілів: Києво-Святошинський – зареєстровано 159 випадків; Ірпінський – 101, Фастівський – 77, Білоцерківський – 74, Броварський – 63.

Читай також: У Дніпропетровську заговорили про “епідемії” угонів авто

Як правило, автовласники лишалися без своїх транспортних засобів вночі. Саме в цей час доби зареєстровано 620 викрадень. Автозлодії воліли машини, що стоять у дворах будинків, а також в неосвітлених місцях.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close