Закон

Київські патрульні затримали “підроблений Porsche”

Копи назвали так спайдер Fiat Barchetta.

Затриманий поліцейськими Fiat Barchetta

Патрульна поліція Києва затримала іномарку з підробленими документами і номерами агрегатів, перероблену під Porsche, пише Автоцентр.

Читай також: У Києві поліцейські відігнали Ferrari на штрафмайданчик (фотофакт)

Проблемний автомобіль зафіксувала система Кордон, встановлена на Броварському КП при виїзді з Києва. Після чого патрульні по рації отримали відповідну орієнтування і зупинили цей транспортний засіб.

В ході перевірки з’ясувалося, що в цій машині підроблені номери агрегатних вузлів і документи. На місце події викликали слідчих. Потім проблемний автомобіль доставили на штрафмайданчик, а водія – для розгляду в Дніпровське управління поліції. Йому загрожує кримінальна відповідальність.

Киевские патрульные задержали "поддельный Porsche"

Затриманий поліцейськими Fiat Barchetta

Читай також: У Києві розбився тюнінгований Ferrari за півмільйона

В інформації поліції про це затримання фігурує одна вельми спірна формулювання – “зупинили Fiat, перероблений під Porsche“. Зауважимо, що насправді це оригінальний спайдер Fiat Barchetta, що випускався в 1995-2005 рр. і в затриманому автомобілі немає ні натяку на переробку під Porsche. Можна припустити, що в підроблених документах ця машина записана, як Porsche, але поліцейські про це не повідомляють.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close