Закон

Зниження акцизів на старі авто відклали до весни

Податкове законодавство можна змінювати перед прийняттям бюджету .

Автомобілі поки не подешевшають depositphotos.com

Законопроект №3251 про зниження акцизу на автомобілі “поставили на паузу“. Причина – Бюджет-2016 і зміни в Податковий Кодекс верстають на існуючій податковій базі і там немає жодного слова про зниження акцизів на б/у автомобілі. З цієї ж причини законопроект №3251 навіть не намагаються внести на розгляд Верховної Ради.

Читай також: У Раді зробили ще один крок до дешевих іномарок

Таким чином, український авторинок увійде в 2016 рік з колишніми податками і ціни на авто з Нового Року змінюватися не будуть.

У законопроекті №3251 Про стимулювання розвитку ринку уживаних транспортних засобів містилися норми про зниження акцизного податку на старі іномарки в кілька разів, притому депутати пропонували зробити це з 1 січня 2016 року.

Читай також: Ввезти автомобіль в Україну без розмитнення буде простіше, – законопроект

Як сказав в одному з інтерв’ю нардеп і один із співавторів законопроекту №3251 Роберт Горват, до цього питання, можливо, повернуться не раніше весни 2016 р.

Автомобільний ринок зустріне Новий Рік з незмінними умовами по оподаткуванню, за винятком вже анонсованого раніше Кабміном скасування 5%-го імпортного збору і появу додаткової спецмита на автомобілі виключно з Російської Федерації.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close