Закон

У Києві не вистачає бланків техпаспортів

Спецпродукція залишилася лише в одному центрі.

У Києві закінчилися бланки техпаспортів sai.gov.ua

Регіональний сервісний центр МВС у Києві повідомив про тимчасові проблеми з реєстрацією транспортних засобів. Нова проблема виявилася вже знайомої – в черговий раз не вистачає бланків свідоцтв про реєстрації транспортних засобів. Спецпродукція залишилася лише в одному центрі.

Читай також: Офіційно: МВС значно спростило купівлю-продаж автомобілів

За інформацією відділу зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС у Києві, проблема з нестачею бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів є “тимчасовою“, проте про терміни відновлення повноцінної процедури видачі нових документів не повідомляється.

“У зв’язку з цим рекомендуємо звертатися до територіального сервісний центр №8047 (Велика Кільцева, 4), де станом на 18:00 17.12.2015 є залишки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів“, – поінформували в представництві міністерства внутрішніх справ.

Читай також: У ДАІ запевняють, що ліквідували дефіцит бланків спецпродукцію

Як повідомлялося в листопаді, реорганізація в колишніх центрах надання послуг ДАІ та перехід на нову нормативну базу (у зв’язку з набуттям чинності закону Про національної поліції) викликали перебої в реєстрації транспортних засобів по всій Україні. Після того, як Кабмін прийняв низку постанов про порядок реєстрації автомобілів та видачі спеціальної продукції, робота колишніх МРЕВ була відновлена.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close