Закон

За листопад нова поліція евакуювала понад 700 машин

Найбільшу активність у боротьбі з порушниками показали правоохоронці Києва.

Поліцейські евакуювали сотні авто autoua.net

Закон Про національної поліції вступив в силу на початку листопада, проте неправильно припарковані автомобілі поки евакуюють не по всій Україні, а лише в Києві, Одесі, Львові та Харкові. Менш ніж за місяць на штрафмайданчики були відправлені понад 700 машин.

Читай також: Офіційно: Патрульним поліцейським дозволили проводити автоэвакуацию

За кількістю евакуйованих автомобілів лідирує Київ. Як вже повідомлялося раніше, відразу ж після початку дії нового законодавства поліцейські грунтовно взялися за порушників правил паркування, і за перші шість днів відправили на штрафмайданчики 113 машин. По завершенні місяця з’ясувалося, що темпи боротьби з недобросовісними водіями збереглися на високому рівні.

Так, в період з 7 по 30 листопада патрульні поліцейські Києва отримали майже 1700 скарг на порушення правил паркування транспортних засобів. Проте евакуювали при цьому трохи більше 500 автомобілів. В інших випадках, водії з’являлися поруч з автомобілем до часу прибуття патрульних або в момент евакуації автомобіля, і відбувалися штрафами (поліцейські евакуюють автомобілі тільки у разі відсутності водія на місці правопорушення).

Читай також: Під Києвом зі штрафмайданчика зникли дорогі авто, разом з директором та охороною

Одеські патрульні за цей же період отримали 249 викликів, пов’язаних з порушеннями правил паркування і відправили на штрафмайданчики 107 машин. У Львові вчинили 160 дзвінків зі скаргами, а евакуйовані були 68 автомобілів.

Тариф на евакуацію затверджений для всіх міст. Для автомобілів масою до 2 тонн він дорівнює 720 грн, для машин масою від 2 до 3 тонн – 840 грн, а для більш важких транспортних засобів – 1020 грн. У той же час ціна простою на штрафмайданчиках відрізняється. У Києві та Львові вона дорівнює 114 грн/день в перший тиждень і 24 грн/день – у наступні дні. В Одесі перші сім днів простою коштують 120 грн/день.

 

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close